» » جهاد دانشگاهی امیرکبیر برگزار می‌کند؛آموزش مهارت‌های انتخاب همسر در کارگاه «رسم انتخاب»
09/11 1397
سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی امیرکبیر با همکاری معاونت فرهنگی و دانشجویی این دانشگاه دومین دوره از سلسه کارگاه‌های آموزشی «رسم انتخاب» را برگزار می‌کند.
‌سید‌علی محمدپور، سرپرست معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی صنعتی امیرکبیر در گفت‌وگو با ایکنا؛ با اشاره به برگزاری دومین دوره از سلسه کارگاه‌های آموزشی «رسم انتخاب»، گفت: کارگاه‌های امسال در ادامه هفت جلسه کارگاه رسم انتخابی است که در سال گذشته و با استقبال بسیار خوب دانشجویان و همچنین نهاد‌های فرهنگی دانشگاه ازجمله اداره کل فرهنگی دانشگاه و نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه برگزار شد.
‌وی با اشاره به اهداف برگزاری این کارگاه‌ها گفت: از آنجایی که بحث ازدواج، انتخاب و آشنایی با مهارت‌های ازدواج بین دانشجویان مغفول است و در عین حال این موضوعات خیلی طرفدار دارد و حتی دانشجویان در تمامی مقاطع در مجاورت این مسئله هستند که به عنوان یک دغدغه مهم آن‌ها به حساب می‌آید، برهمین اساس از سال گذشته این طرح کلید خورد و امسال هم به دلیل استقبالی که بود دور دوم آن را در چهار جلسه برگزار خواهیم کرد.
سرپرست معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی صنعتی امیرکبیر افزود: در این دوره مباحث تکمیلی دوره قبل را ارائه می‌کنیم. همچنین کارگاه‌های مدنظر در این چهار جلسه آموزشی با محور‌هایی همچون اقتصاد ازدواج، مدیریت روابط عاطفی و کمال‌گرایی برگزار می‌شود. در حاشیه این جلسات نیز جلسه‌ای ویژه جهت پخش فیلم با موضوعات مرتبط در نظر گرفته شده است.
محمدپور تصریح کرد: علاوه بر این کارگاه‌ها جلسه‌ای ویژه‌ای هم برای متولدین دهه شصت این دانشگاه در نظر گرفته شده است. در این کارگاه نیز آموزش‌های جدی‌تری را ارائه خواهیم کرد که دانشجویان بتوانند با توجه به بازه زمانی و سنی که دارند به مسئله ازدواج و مسائل و شیوه‌های ازدواج صحیح فکر بکنند.
وی با بیان اینکه حضور دانشجویان برای شرکت در این کارگاه‌ها رایگان است، تصریح کرد: این کارگاه‌ها را رایگان کردیم تا بتوانیم ضمن حضور حداکثری، دانشجویان دغدغه‌ای هم از بابت حضور نداشته باشند و بتوانند بهره کاملی از این کارگاه‌ها ببرند. این کارگاه‌ها به همت کانون مهر زندگی سازمان دانشجویان امیرکبیر و با همکاری اداره کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه صنعتی امیرکبیر تدارک دیده شده است.
بازدیدها: 65 نظرات: 0

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود
 
انتخاب استان
پیوند های مرتبط
تبلیغات