» » به‌كارگیری برگزیدگان طرح دانشجو معلم قرآن در بهزیستی
07/10 1397
دبیر شورای فرهنگی اداره‌كل بهزیستی فارس با اشاره به اجرای موفق طرح دانشجو معلم قرآن با همكاری جهاد دانشگاهی گفت: برگزیدگان این طرح در مراكز قرآنی سازمان بهزیستی به كار گرفته خواهند شد.
محمد رحمانیان، دبیر شورای فرهنگی اداره كل بهزیستی استان فارس در گفت‌وگو با ایكنا از فارس، با اشاره به اجرای طرح دانشجو معلم قرآن با همكاری جهاد دانشگاهی در این استان گفت:‌ این طرح برای نخستین‌بار در سال گذشته در نقاط مختلف كشور برگزار شد كه استان فارس میزبان متقاضیان منطقه ۵ كشور بود.
وی افزود:‌ در این طرح ۴۳ نفر از متقاضیان استان‌های خوزستان، هرمزگان، چهارمحال بختیاری، ایلام، بوشهر و فارس در كلاس‌های آموزشی كه به میزبانی اداره‌كل بهزیستی فارس در شیراز برگزار شد، شركت كردند.
رحمانیان ادامه داد: از این تعداد ۲۷ نفر در آزمون‌های پایانی موفق شدند كه برای آن‌ها دوره كارورزی در تابستانی كه گذشت در مراكز بهزیستی هر استان در نظر گرفته شد.
دبیر شورای فرهنگی اداره كل بهزیستی استان فارس با بیان اینكه برگزیدگان این طرح در بهزيستی استان‌های خودشان به كار گرفته خواهند شد، گفت:‌ ما بنا داریم یكسری دوره‌های آموزشی را قبل از برگزاری جشنواره قرآنی كه هر سال در سازمان بهزیستی برگزار می‌شود، اجرا كنیم كه در این دوره‌ها از ظرفیت برگزیدگان دانشجو معلم قرآن استفاده خواهیم كرد.
وی گفت: به‌طور كلی ما از این افراد برای آموزش قرآن به جامعه هدف خود در سازمان بهزیستی استفاده می‌كنیم و در هر كجا كه نیاز به مربی قرآن داشته باشند از ظرفیت آنان استفاده خواهیم كرد.
بازدیدها: 49 نظرات: 0

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود
 
انتخاب استان
پیوند های مرتبط
تبلیغات